if_photoif_put_inmenu
Центр Утеплення
Зателефонуйте нам!
+38 (0412) +38 (0412) 44-50-24 Показати
+38 (067) +38 (067) 411-87-47 Показати

Ділянка Вашої мрії. Захист від бруду і зайвої вологи.

23 жовтня 2015

У даній статті Ми хочемо розповісти Вам, як правильно облаштувати ділянку, зробивши її доповненням Вашого будинку. Головним завданням при цьому є вирішення проблеми з надлишком атмосферних опадів.

Дощові/зливові стічні води - це стоки, що утворилися в результаті випадання атмосферних опадів (дощу, снігу, граду). Відмінною особливістю дощового стоку є його епізодичність і нерівномірність. Така іноді довгоочікувана літня злива, може стати затяжною і створити значні проблеми... Однак, атмосферну воду можна зібрати і, організувавши комплекс заходів, очистити, а потім ще й використовувати, що важливо при глобальному недоліку якісної прісної води.

Атмосферні опади і грунтові води несуть велику загрозу для будівель, споруд та прилеглої до них території. Надлишкова волога в грунті сприяє руйнуванню підстави доріг і доріжок, ущільненню верхніх шарів грунтів і, як наслідок, загибелі чагарників і дерев, а також вимивання й переміщенню підземних шарів, а також перенасичення грунтів вологою сприяє зсувним явищам на схилах ..

Центр утеплення допоможе Вам здійснити всі мрії за допомогою матеріалів Standartpark. Це перший вітчизняний виробник систем поверхневого водовідведення. За допомогою матеріалів даного виробника Ваші клумби стануть ошатними, газон - строгим, а парковка автомобіля буде на зеленій травичці. Фахівці нашого центру зроблять всі потрібні розрахунки, врахувавши всі Ваші побажання.

Ми радимо Вам робити повноцінне відведення води з ділянки яке включає в себе: поверхневе водовідведення з глибинним дренажем.

Це дозволить Вам контролювати рівень грунтових вод і підтримувати в потрібному діапазоні.

Поверхневе водовідведення - це комплексна система для швидкого та своєчасного відводу опадів з ділянки в загальну каналізацію що включає в себе покрівельний і територіальний водозбір.

Поверхневий водовідвід послідовно вирішує ряд важливих завдань, а саме:

  • Перехоплення великих потоків осадових вод на рубежі ділянки водовідведення;
  • Організоване відведення води з покрівлі;
  • Швидке відведення опадів з вимощення та перешкоджання проникненню рідини до фундаменту;
  • Попередження застою води на дорогах і галявинах.

Даная система складається з двох видів:

- Точкового водовідводу (для збору і відводу води в локальні водозбірні модуля: зливоприймачі і колодязі);

- Лінійного водовідводу (для швидкого і організованого збору опадів з великих площ спеціалізованими жолобами і лотками, влаштованими по всій території під потрібним ухилом і з кінцевою точкою відведення в громадський колектор).

Лотки виготовляються з різних матеріалів (пластик, бетон, фібробетон), кожен з матеріалів має свої переваги.

Пластик - це морозостійкі, ударостійкі, хімічні термопластичні композиційні матеріали.

Фибробетон - це різновид бетону, в якому рівномірно розділені фіброволокна в якості армуючого матеріалу, що дозволяє підняти стійкість бетону на згин і знизити усадочні деформації до 30%.

Полімербетон - конструкційний матеріал, який складається з мінерального наповнювача: річковий пісок, «мармурова крихта», кварцовою пісок і полімерні смоли.

Лотки можуть бути різної довжини і перетину (залежно від території, з якою відводиться вода). При великих навантаженнях на поверхню (наприклад, автомобільні дороги) монтуються лотки посиленою серії.

Системи лінійного водовідводу «Стандартпарк» легкі в монтажі, мають безліч сполучних елементів і аксесуарів.

Ми допоможемо Вам організувати і облаштувати водовідведення з будь-якої території, не лише давши матеріали, але й запроектувати саму систему з використанням гідравлічних розрахунків.

Лотки Стандартної серії саме економічне і поширене рішення при збиранні та відвід зливових вод.

Водовідвідні лотки з внутрішнім перетином DN 100 мм DN 200 мм DN 300 мм

Лотки Посиленої серії - це лотки з армованого бетону, полімербетону та пластику, посилені сталевими оцинкованими насадками і укомплектовані чавунної гратами.

Водовідвідні лотки з внутрішнім перетином DN 100 мм, DN 110 мм, DN 150 мм, DN 160 мм, DN200 мм, DN 300 мм

Решітки виготовляються під типорозміри лотків на які вони встановлюються зі сталі, міді, чавуну з різною формою осередків

Раціонально на трасі зливової каналізації облаштовувати локальні піскоуловлювачі, які захищають колектори від піску і сміття.

Ми рекомендуємо при установці системи водовідведення прідерживатся наступних правил:

- Обов'язково потрібно замонолічівалась лотки при установці в траншею;

- Позначка решітки повинна бути на 3-5 мм нижче позначки дорожнього покриття при заглибленні лотка;
- Починати монтаж слід з установки пескоуловітелей в нижній позначці траси, від якого за допомогою шнура намітити лінію укладання лотків;

- Лотки оснащені з одного боку пазом і шпунтом з іншого для з'єднання лотків;

- Необхідно герметизувати стики літаків для збільшення терміну служби системи водовідведення;

- Лотки і решітки розпилюють і стикують «у вус» у разі з'єднання під кут. Це роблять болгаркою з алмазним диском, захоплюючи одночасно обидві стінки;

- У випадках установки лотків в асфальтове покриття, в процесі асфальтування, решітки рекомендується накривати смугою ДВП або іншого матеріалу. Асфальтування території слід проводити при одягнутих на лотках решітках, не допустивши наїзд асфальтоукладача або вантажної автомашини на лотки;

- Паралельно дренажної лінії, з кожного боку необхідно передбачати температурні шви при бетонному покритті;

- Підключення лотків до системи каналізації здійснюється через пісковловлювач за допомогою патрубка Ду 110-200 мм. При цьому, заглушку випускного отвору слід попередньо видалити з корпусу пісковловлювача;

- При підключення лотків до системи каналізації, через вертикальний патрубок без пісковловлювача, слід звільнити від заглушки формувати отвір у дні каналу. Для цього проробити свердління по його контуру (діаметром свердла 8 мм) і легким ударом молотка з внутрішньої сторони каналу вибити заглушку;

- Залежно від умов експлуатації необхідно проводити періодичну очистку системи від сміття зі зняттям решіток та виїмкою фільтра з пісковловлювача.

Сьогодні особливої ​​актуальності набула проблема захисту приміщень від вносимой взуття бруду.

Професійний підхід до очищення взуття від вуличного бруду, пилу і вологи є важливою вимогою європейських стандартів при проектування, будівництві та ремонті будь-яких приміщень, орієнтованих на прийом великого потоку відвідувачів.

За своєю суттю система брудозахисних решіток є прихованим видом прибирання, що не порушує дизайн і підтримуючим чистоту підлогових покриттів всередині приміщення. Брудозахисні решітки виготовляють на замовлення будь-якої геометричної форми що дозволяє Вам втілити свої мрії. Він легко згортається в рулон для видалення бруду та обслуговування, стійкий до агресивних середовищ і перепадів температур від - 40 оС до 50 оС.

Ми надаємо повний комплекс послуг для вирішення завдань щодо організованого водовідведення дощової і талої води, очищення дощових стічних вод і пропонуємо використовувати якісну сучасно-орієнтовану продукцію від досвідчених постачальників - лідерів у даному напрямку.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×